MÖBLER / Bord / Fällbord 15663290

nr 1566 3290

Fällbord

björk, 1900-tal. Diameter: 75. Höjd: 69 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 25 september 2023
kl 20:55:59